Festivitatea de acordare a Diplomei de Onoare a Universitatii POLITEHNICA din Bucuresti domnului Bertram MUCHAN

Vineri, 7 noiembrie 2014, a avut loc, la Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, festivitatea de acordare a Diplomei de Onoare a Universitatii POLITEHNICA din Bucuresti, domnului Bertram MUCHAN, Operations Manager la Rafinaria PETROBRAZI OMV PETROM, pentru eforturile personale depuse in slujba dezvoltarii relatiilor dintre Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti si OMV PETROM. Tot cu aceasta ocazie, Domnul Bertram MUCHAN a prezentat prelegerea "Effective and Efficient Management in a Company and it’s importance for the private life".

Prof. dr. ing. George DARIE, Rectorul Universitatii POLITEHNICA din Bucuresti, acordand Diploma de Onoare a Universitatii POLITEHNICA din Bucuresti domnului Bertram MUCHAN.

Prof. dr. ing. Valentin PLESU, vorbind in cadrul festivitatii.

Domnul Bertram MUCHAN, prezentand prelegerea "Effective and Efficient Management in a Company and it’s importance for the private life".