Festivitatea de deschidere a anului universitar 2016-2017 la Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor

Luni, 3 octombrie 2016, a avut loc, in sala D018 din campusul "POLIZU", festivitatea de deschidere a anului universitar 2016-2017 la Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor.

Prof. dr. ing. Cristina ORBECI, Decanul Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Ecaterina ANDRONESCU, Presedintele Senatului Universitatii POLITEHNICA din Bucuresti, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Horia IOVU, Prorector si Director al Scolii Doctorale a Universitatii POLITEHNICA din Bucuresti, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Liane Gloria Raluca STAN, Prodecan al Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Alina Ioana BADANOIU, Prodecan al Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Cristian PIRVU, Prodecan al Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, vorbind in cadrul festivitatii.

Conf. dr. ing. Paul Octavian STANESCU, Prodecan al Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Vasile LAVRIC, Director al Scolii Doctorale a Facultatii de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor, vorbind in cadrul festivitatii.

Prof. dr. ing. Cristina COSTACHE, Director al Departamentului de Chimie Analitica si Ingineria Mediului.

Prof. dr. ing. Raluca Daniela ISOPESCU, Director al Departamentului de Inginerie Chimica si Biochimica.

Conf. dr. ing. Daniela ISTRATI, Director al Departamentului de Chimie Organica "Costin NENITESCU".